(0232) 382 00 04

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Hakkımızda

ASER Çevre Sağlığı Sistemleri tecrübeli, Ziraat Mühendisi, Biyolog, Tarımsal Laborant, Veteriner Laborant, Zoo Teknikeri ve Ziraat Teknikeriyle İzmir ve tüm Ege, Akdeniz bölgelerinde Zararlı Mücadelesinde faaliyet gösteren bir şirkettir. 

Deneyimli kadrosuyla Bilimsel ve Kaliteli Hizmet doğrusuyla müşteri memnuniyetinin sağlanması gerektiğine sizler kadar inanıyoruz. 

Şirketimiz en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunarak sektör içersindeki yerini daha da sağlamlaştır-
 mak için en tecrübeli kadrosuyla çalışma prensibini benimsemiştir. Bu nedenle personelimizin sağlayacağı çözümler almış oldukları eğitim ve iş prensibiyle en iyi ve en doğru şekilde sizlere yansıyacaktır. 

ASER 7 gün 24 saat, her türlü Zararlı Mücadelesi konusunda hizmet vermektedir. 
ASER ’in zararlı mücadelesinde kullanmakta olduğu insektisit ve rodentisitler çevre sağlığı açısından ekolojik dengeyi bozmadan suda ve toprakta kolayca çözünebil- mektedir. T.C Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO)’nün müsaade ettiği insektisit ve rodenti-sitler kullanılmaktadır. 

Kemirgenlerin ve diğer haşere türlerinin işletmenize verebileceği fiziki ve kimyasal zararların sistemli ve ortak çalışmayla öncelikle azaltılması daha sonra zamanla ortamdaki zararlıların barınması, beslenme ve üreme ortamlarının yok edilerek kalıcı çözümler
hedef lemekteyiz. İşletmenize uygun yöntem ve uygulamalar önceden belirlenerek mücadele başlatılmaktadır. 

Amacımız en kaliteli ve etkin yöntemleri kullanarak işletmenizin standartlara uygun hale gelmesi ve siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmektir.

ebultenE-BÜLTEN

E-Bülten’e kayıt olun, fırsatları ve indirimleri kaçırmayın.

ASERA ÇEVRE SAğLığı TARıM TEM. NAK. LOJ. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Copyright 2015 © Asera.com.tr

Web İşin Web Tasarım İşleri